w kinach od 4 marca

© 2022 Warner Bros. Ent. All Rights Reserved. TM & ©DC

THE BATMAN™ - VENGEANCE EDITION

Zegarek Police BATMAN - Vengeance Edition

Limitowana edycja zegarka powstałego we współpracy z Warner Bros.

Po ponad 5 latach Mroczny Rycerz powraca, by wraz z premierą kolejnego filmu przypomnieć nam swoją walkę z ciemnymi siłami. W tym roku wszyscy miłośnicy produkcji DC mają również okazję zdobyć limitowany zegarek, charakteryzujący się unikalnym designem, całkowicie zainspirowanym najnowszym filmem o Batmanie.

Edycja Limitowana

BATMAN - VENGEANCE EDITION

Model Police Vengeance Edition inspirowany jest nową, enigmatyczną postacią z Batman’a. Tajemniczy, elegancki i przyciągający magnetyczną siłą. Projektantom marki Police udało się stworzyć dzieło znakomicie oddające mroczny urok filmu. Oryginalny design i jego kompozycja z symbolami filmu Batman, idealnie ucieleśnia ducha prawdziwego Mściciela z Gotham.

szkło mineralne, powłoka ip
multifunkcja
stalowa bransoleta

ORYGINALNY GADŻET DO KAŻDEGO ZEGARKA

Opakowanie limitowanego modelu zegarka to małe dzieło sztuki. Czarne etui, wykonane z włókna węglowego, ma kształt skrzydła nietoperza z wykończeniem inspirowanym teksturą zbroi super bohatera DC. Do każdego opakowania dołączona jest koperta z Zielonym Listem – elementem fabuły filmu. W kopercie znajduje się certyfikat autentyczności oraz zdjęcia kadrów z najnowszego filmu BATMAN.

Marka Police nagradza każdy zakup limitowanego zegarka Police x BATMAN zestawem kolekcjonerskich prezentów.
Przy zakupie innego zegarka z kolekcji Police otrzymamy jeden z kolekcjonerskich gadżetów z zestawu.

Brelok maska Batman

Torba Police x Batman

Autoryzowani partnerzy sprzedaży